UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 6693752
nr 669 3752
Väggur
Robert Engström, Stockholm, 1800-tal, höjd: 82. Skador. Robert Engström grundades 1832 och är ett av norra Europas äldsta urmakerier
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 29 november 2010
kl 16:00:02